Jesteś tutaj: TRENINGI / ZAPISY / ZAPISY

ZAPISY

Jeśli zastanawiasz się, co trzeba zrobić, aby trenować Aikido, odpowiedź jest prosta: musisz przyjść na pierwszy trening i po prostu zacząć…
 
Na początek wystarczy silna motywacja i chęć nauki.
A do tego zwykły strój sportowy (spodnie i koszulka). Ważne, aby ubiór nie krępował ruchów i zakrywał kolana. Nie potrzebujesz nawet dodatkowego obuwia – ćwiczymy na boso. Przydadzą się za to zwykłe klapki, aby przejść z szatni na matę.
 
Trening Aikido w naszym klubie to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy:
  • szukają pomysłu na aktywne spędzanie wolnego czasu
  • interesują się dalekowschodnimi sztukami walki  
  • chcą zadbać o kondycję fizyczną
  • chcą odreagować codzienny stres
  • lubią poznawać ciekawych ludzi
Na swój pierwszy trening przyjdź 15 minut przed zajęciami i zgłoś się do instruktora. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców lub opiekunów na udział w treningach.
Plan treningów znajdziesz tutaj.
 
Pierwszy trening jest nieodpłatny i do niczego nie zobowiązuje. A jeśli zdecydujesz się rozpocząć regularne treningi, za pierwszy miesiąc zapłacisz mniej. Zobacz więcej.
Myśl dnia:

"I am calm however and whenever I am attacked. I have no attachment to life or death. I leave everything as it is to the kami. Be apart from attachment to life and death and have a mind which leaves everything to Him, not only when you are being attacked but also in your daily lives." ~ Morihei Ueshiba

Najnowszy artykuł: Nowy Rok z Aikido
Zapisy na treningi Aikido w Nowym Roku czytaj więcej »
zobacz wszystkie aktualności »


Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl